Skocz do treści strony Skocz do głównego menu Skocz do wyboru języka strony Skocz do ważnych odnośników w stopce
MENU...

Wystawa pokonkursowa III edycji konkursu plastycznego „Podaruj nam wiosnę”

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy nadesłali prace na III edycję Konkursu Plastycznego „Podaruj nam wiosnę”. W sumie otrzymaliśmy 150 prac.

Za wszystkie serdecznie dziękujemy! Poniżaj prezentujemy wyniki tegorocznego konkursu. Wystawa pokonkursowa pt. ” Podaruj nam wiosnę” Osiedlowym Domu Kultury Zasole prezentowana będzie od 1 czerwca do 31 sierpnia 2023 roku na I piętrze.

Prace konkursowe oceniała komisja w składzie: Magdalena Prochowska – plastyk, Oliwia Musiał – artysta plastyk, Edyta Mitoraj – Kierownik Osiedlowego Domu Kultury Zasole.

Po obejrzeniu 150 prac nadesłanych na konkurs, postanowiła przyznać nagrodę główną konkursu, wyróżnienia w kategoriach wiekowych i kwalifikacje do udziału w pokonkursowej wystawie.

Nagroda Główna:
Gaja Lorek – Szkoła Podstawowa Sportowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 8, Oświęcim

Wyróżnienia w kategorii wiekowej 5 – 6 lat:
1. Katarzyna Łazik – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
2. Artur Jachymczyk – Przedszkole Samorządowe, Rajsko
3. Helena Grabska – Przedszkole Samorządowe, Rajsko

Wyróżnienia w kategorii wiekowej 7 – 9 lat:
1. Klara Warzecha – Zespół Szkolono – Przedszkolny nr 1, Osiek
2. Aleksandra Szczygieł – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim
3. Urszula Blarowska – Szkoła Podstawowa Sportowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 8, Oświęcim
3. Liliana Kozub – Szkoła Podstawowa nr 2, Chełmek

Wyróżnienia w kategorii wiekowej 10 – 13 lat:
1. Zuzanna Baran – Szkoła Podstawowa Sportowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr8, Oświęcim
2. Oliwia Zając – Szkoła Podstawowa Sportowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr8, Oświęcim
3. Maja Kajor – Szkoła Podstawowa w Polance Wielkiej

Wyróżnieni udziałem w wystawie:

Natasha Siegmund – Miejskie Przedszkole nr 14, Oświęcim, Katarzyna Łazik ? Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim, Igor Sękowski – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Harmęże Aaron Kisielewski – Zespół Szkolno-Przedszkolny, Harmęże, Julia Łowczynowska – Przedszkole SZS, Bobrek,  Liwia Domagała – Miejskie Przedszkole nr 14, Oświęcim, Miłosz Bałajewicz – Miejskie Przedszkole nr 14, Oświęcim , Anna Hurnik – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim, Franciszek Smołkowicz – Szkoła Podstawowa nr 2, Chełmek, Natalia Zając – Szkoła Podstawowa Sportowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 8, Oświęcim, Mikołaj Kysiak – Szkoła Podstawowa nr 2, Chełmek, Zofia Portka – Szkoła Podstawowa nr 2, Chełmek, Hanna Kardaś – Zespół Szkolono – Przedszkolny nr 5, Brzeszcze, 14. Lena Jasińska – Zespół Szkolno- Przedszkolny nr 5, Brzeszcze, Anna Hurnik – Młodzieżowy Dom Kultury, Oświęcim, Adam Skinderowicz – Zespół Szkolono – Przedszkolny nr 5, Brzeszcze,  Sara Kraus – Zespół Szkolno – Przedszkolny nr 5, Brzeszcze,  Marta Lewandowska – Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim, Lena Stachura – Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim, Klaudia Nasienniak – Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim, Marta Gowin – Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim, Julia Jankowska – Szkoła Podstawowa Sportowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 8, Oświęcim, Noemi Morrone – Szkoła Podstawowa nr 9, Oświęcim, Nina Pest – Zespół Szkolono – Przedszkolny nr 5, Brzeszcze,  Zuzanna Baran – Szkoła Podstawowa Sportowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 8, Oświęcim, Paulina Hałatek – Szkoła Podstawowa Sportowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 8, Oświęcim.


Wszystkim bardzo gorąco gratulujemy i zapraszamy do oglądania tych pięknych prac tworzących naszą Wystawę  pokonkursową.

Aktualności...

Zobacz wszystkie...

32-600 Oświęcim
ul. Obozowa 16
tel. (33) 841 11 95
odkzasole@odkzasole.pl
www.odkzasole.pl

Osiedlowy Dom Kultury Zasole czynny jest w godzinach od 9.00 do 19.00,
i dłużej podczas organizowanych wydarzeń.

Jak dojechać...