Skocz do treści strony Skocz do głównego menu Skocz do wyboru języka strony Skocz do ważnych odnośników w stopce
WYSZUKIWARKA...
MENU...

5 urodziny ODK Zasole z Przyjaciółmi (27.02.2024)

Wczorajsze symboliczne urodziny w Osiedlowy Dom Kultury Zasole

Wczoraj zespół Osiedlowego Domu Kultury Zasole odwiedzili przedstawiciele zaprzyjaźnionych i współpracujących instytucji, przedstawiciele Rady Osiedla Zasole, dyrekcja Oświęcimskiego Centrum Kultury i Prezydent Miasta Oświęcim Janusz Chwierut, ktory przekazał Odkowi voucher na 15.000 tys.na potrzebne sprzęty.

Nie zabrakło dobrego słowa, pochwał, ogromu podziękowań, I jak na urodziny przystało wspólnego radosnego „sto lat”. Spotkanie uswietnił krótki występ naszych Sekcji Wokalnych, Chóru Dziecięcego i Sekcji Seniorów „Śpiewać Każdy Może” prowadzonych pod opieką artystyczną Moniki Stawowy.

Na urodzinach nie mogło także zabraknąć pięknego torta, który na tę okazję podarowała Cukiernia Kolaczek. Tort przedstawiał fasadę budynku Odk Zasole i wyglądał jak jego wierna miniatura. Bardzo Cukierni Kołaczek, a w szczególności Pani Marzenie Kołaczek dziękujemy.

Wszystkim przybyłym gościom, i każdemu z osobna dziękujemy za spędzony razem urodzinowy czas.

To były symboliczne urodziny, ale piękne, ciepłe, radosne !

Dokładnie 19 lutego 2019 roku pojawił się na osiedlu Zasole Osiedlowy Dom Kultury. Miejsce wielu społecznosci, sympatyków kulturalnych wydarzeń, ale i stałych lub cyklicznych bywalców, klubowiczów, uczestników zajęć stałych, warsztatów i różnorodnych aktywności, od artystycznych po ruchowe, prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów, animatorów pełnych pasji i talentów.

Aktualności...

Zobacz wszystkie...

32-600 Oświęcim
ul. Obozowa 16
tel. (33) 841 11 95
odkzasole@odkzasole.pl
www.odkzasole.pl

Osiedlowy Dom Kultury Zasole czynny jest w godzinach od 9.00 do 19.00,
i dłużej podczas organizowanych wydarzeń.

Jak dojechać...