Skocz do treści strony Skocz do głównego menu Skocz do menu tej sekcji Skocz do wyszukiwarki wydarzeń Skocz do wyboru języka strony Skocz do ważnych odnośników w stopce
WYSZUKIWARKA...
MENU...
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Klub historyczny ODK Zasole w terenie – Muzeum Żydowskie w Oświęcimiu

18 kwietnia @ 16:00 19:00

18 kwietnia 2024 roku o godz. 16.00 w ramach Klubu Historycznego ODK Zasole w terenie zapraszamy na spacer historyczny do Muzeum Żydowskiego w Oświęcimiu. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, obowiązuje tylko płatny wstęp do muzeum 20 zł/os. Spacer dedykowany jest uczestnikom w wieku 16+

Zainteresowane spotkaniem osoby zapraszamy do ODK Zasole dn. 18.04. br.
o godz. 16.00 a osoby spoza os. Zasole zapraszamy o przybycie na Plac Skarbka – pod wejście główne Muzeum, adres: Oświęcim, ul. Plac ks. J. Skarbka 5 o godz. 16.30.

Z Muzeum Żydowskiego udamy się do Parku Pamięci Wielkiej Synagogi, w którym symbolicznie
w przeddzień 81.rocznicy wybuchu Powstania w Getcie w Warszawie zapalimy znicze.

Obowiązują zapisy tel. : 33 841 11 95

Projekt Inspiracje

Osiedlowy Dom Kultury Zasole - to My

Osiedlowy Dom Kultury Zasole to Oddział Oświęcimskiego Centrum Kultury. Swoją działalność regularną rozpoczął od lutego 2019 roku. Jako miejska instytucja kultury posiada szeroką propozycję społeczno-kulturalną, a także edukacyjną. Osiedlowy Dom Kultury Zasole z założenia ma być miejscem: Integracji, Inspiracji, Kreacji, Prezentacji, i Kontynuacji.

Program działania ma celu kształtowanie i wzmacnianie tożsamości lokalnej poprzez integrację społeczności wokół instytucji kultury-tworzenie kulturalnej platformy integracji międzypokoleniowej i społecznej oraz tworzenie warunków dla rozwoju postaw i kompetencji mieszkańców w zakresie kultury i sztuki, w tym m.in. edukacji kulturalnej i artystycznej.

Zapraszamy serdecznie !

32-600 Oświęcim
ul. Obozowa 16
tel. (33) 841 11 95
odkzasole@odkzasole.pl
www.odkzasole.pl

Osiedlowy Dom Kultury Zasole czynny jest w godzinach od 9.00 do 19.00,
i dłużej podczas organizowanych wydarzeń.

Jak dojechać...