Skocz do treści strony Skocz do głównego menu Skocz do menu tej sekcji Skocz do wyszukiwarki wydarzeń Skocz do wyboru języka strony Skocz do ważnych odnośników w stopce
MENU...
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

Koncert Megitza&Cyzovsky

8 marca @ 19:00

8 marca 2024 roku o godz. 19.00 w Osiedlowym Domu Kultury Zasole odbędzie się koncert w wykonaniu duetu Megitza&Cyzovsky
w ramach projektu Prezentacje cyklu Małe formy muzyczne.
Wstęp za zaproszeniami dostępnymi od 26 lutego br. w recepcji ODK Zasole (adres: ul. Obozowa 16, 32-600 Oświęcim). Ilość ograniczona.

Megitza – Małgorzata Babiarz, to rodowita góralka, wokalistka i kontrabasistka urodzona w Zakopanem. Przez jedenaście lat mieszkała w USA gdzie rozpoczęła się jej przygoda z muzyką. Koncerty są niezapomnianym przeżyciem, pełnym radości, wzruszeń i wspólnego śpiewu.
Polski roots w góralskim wydaniu i mistrzowskim wykonaniu. U boku Megitzy wystąpi niesamowity gitarzysta Marcin Cyzowski.

Osiedlowy Dom Kultury Zasole - to My

Osiedlowy Dom Kultury Zasole to Oddział Oświęcimskiego Centrum Kultury. Swoją działalność regularną rozpoczął od lutego 2019 roku. Jako miejska instytucja kultury posiada szeroką propozycję społeczno-kulturalną, a także edukacyjną. Osiedlowy Dom Kultury Zasole z założenia ma być miejscem: Integracji, Inspiracji, Kreacji, Prezentacji, i Kontynuacji.

Program działania ma celu kształtowanie i wzmacnianie tożsamości lokalnej poprzez integrację społeczności wokół instytucji kultury-tworzenie kulturalnej platformy integracji międzypokoleniowej i społecznej oraz tworzenie warunków dla rozwoju postaw i kompetencji mieszkańców w zakresie kultury i sztuki, w tym m.in. edukacji kulturalnej i artystycznej.

Zapraszamy serdecznie !

32-600 Oświęcim
ul. Obozowa 16
tel. (33) 841 11 95
odkzasole@odkzasole.pl
www.odkzasole.pl

Osiedlowy Dom Kultury Zasole czynny jest w godzinach od 9.00 do 19.00,
i dłużej podczas organizowanych wydarzeń.

Jak dojechać...